אתרי אינטרנט

אתר אינטרנט הוא הנכס הדיגיטלי הבסיסי לכל חברה או ארגון.

לקביעת פגישת יעוץ
 

אתר אינטרנט הוא הנכס הדיגיטלי הבסיסי לכל חברה או ארגון. אתר האינטרנט נותן את הבסיס להצגת החברה, נכסי התוכן שלה, ניהול מוצריה, הנגשתם לגולשים ברשת והאפשרות לנהל את המוצרים והשירותים שהחברה מציעה באופן נגיש ויסודי.

אתר האינטרנט מגיש עדכונים של החברה, כלליה ונהליה בזמן אמיתי ומהווה שער לחברה ולפעילויותיה. זהו חלון הראווה העכשווי והנכון, הבסיס להנגשתה לציבור ולכלל לקוחותיה.

WebTech מפתחת אתרי אינטרנט משלב הרעיון, עבור דרך איפיון, עיצוב, פיתוח, בנייה וניטור נתוני השימוש לפי שלבי העבודה:

  • אסטרטגיה – הבנת ליבת העסק ולקוחותיו, הבנת התנהלות החברה, השירותים שהיא מציעה והנגשתם באופן עכשווי לגולשים.
  • מחקר ואיפיון – ביצוע מחקרים מקיפים ושילובם בניסיון שלנו בצריכת התוכן ושימושיות הלקוח עד גיבוש מדויק ויעיל של האתר והתאמתו לחווית משתמש אופטימלית.
  • ממשק המשתמש (UI) וחווית המשתמש (UX) – הפיכת אפיון המוצר הדיגיטלי לשביעות רצון המשתמש כך שתהיה התאמה של שפת הממשק לאופי הקהל ולצרכיו.
  • עיצוב - חווית המשתמש היא אלמנט מרכזי במרחב הווירטואלי והעיצוב הגרפי משפיע משמעותית על חוויה זו. עיצוב נכון ישפיע על נוחות ההתנהלות של לקוח הקצה באתר והתאמתו לצרכי החברה ושירותיה.
  • תכנות – התאמת העיצוב לאפיון כך שחווית הגלישה תהפוך נוחה, מהנה ואינטואיטיבית, לתפעול מהיר וקל. התכנות כולל את כל דרישות הלקוח, הורדת טפסים, יצירת חנות והכנת מערך שירות לקוחות אלטרנטיבי לחברה.
  • תוכן – העברת פעילות החברה ומוצריה לתוכן ענייני, בהיר ונגיש לגולש. לתוכן הדיגיטלי כללים משלו ואנשי תוכן מקצועיים שלנו יתאימו אותו לרשת. נייצר תוכן מקורי, ננהל זירות מסחר וידע, בלוגים מקצועיים או אישיים, תוך שימוש באינפוגרפיקה עדכנית ותכני וידאו לפי הצורך והדרישה. הניסיון שלנו מאפשר ללקוח להחליט על צורת ההתקשרות עם הלקוח על ידי תוכן נגיש ועדכני.
  • מעקב וניטור – אחרי עליית האתר אנחנו מנטרים את השימוש בו ומספקים כלי ניהול נוחים ויעילים לטובת מעקב הלקוח. שירותים כמו רמת השימוש בכל אזור באתר, רמת הפופולריות שלו, כמות הגולשים בכל דף ועוד, תוגש ללקוח באופן קבוע, לטובת שיפור תמידי של האתר והתאמתו ללקוח הקצה.
נגישות
ש