פיתוח יישומי מובייל משולבי AI

הצוות שלנו בונה אפליקציות מובייל מותאמות ללקוח, עבור מכשירי סלולר וטאבלט.

לקביעת פגישת יעוץ
תמונה ללא תיאור

WebTech הינה שותף טכנולוגי איכותי לכל צרכי פיתוח יישומי המובייל שלכם. עם הרקורד המוכח והניסיון הרב שלנו בתעשייה, אנחנו יודעים לייצר פתרונות איכותיים בעלות סבירה עבור הארגון שלכם. הפורטפוליו שלנו כולל פרויקטים מצליחים עם שמות מובילים בשוק כמו בנק הפועלים, עמידר, דקסל, רשות תעופה אזרחית, אלקטרה ועוד.

ב-WebTech, אנו מאמינים בדחיפת הגבולות של מה שאפשרי על ידי שילוב חידושים מתקדמים ובינה מלאכותית בתהליך הפיתוח שלנו. השילוב הזה של מומחיות וטכנולוגיה מעצימה אותנו לספק יישומים חכמים, יעילים יותר ומותאמים אישית במיוחד.

גישתנו

WebTech מאמינה במתן פתרונות מותאמים לארגון ולצורך המייצרים חווית משתמש מעולה ו Retention גבוה מצד המשתמשים. אנו מבינים שכל עסק הוא ייחודי, ולכן אנו מקדישים את הזמן כדי להבין את ליבת העסק שלך, את הלקוחות שלך ואת רמת השירות והזמינות הנדרשת. הגישה האסטרטגית שלנו, חדורה במחויבות שלנו לחדשנות, מבטיחה שהיישומים שאנו בונים אינם רק ידידותיים למשתמש, אלא גם נמצאים בחזית הקידמה הטכנולוגית בפיתוח אפליקציות ניידות.

 תמונה ללא תיאור

 

תהליך מקצה לקצה

התהליך שלנו הוא מקיף, החל מתפיסת רעיון ועד לתכנון, פיתוח, בנייה וניטור נתוני שימוש. כל שלב מנוהל בקפידה ומוגבר על ידי ההתמקדות שלנו בחדשנות ובשילוב של AI. זה מבטיח את חווית המשתמש ושביעות הרצון האופטימליים, תוך שמירה על האפליקציה מעודכנת במגמות הטכנולוגיות העדכניות ביותר.

• מחקר ומפרט: אנו עורכים מחקר מקיף כדי להבין את התנהגות המשתמש וצרכיהם. לאחר מכן, הנתונים הללו מאוחדים עם הניסיון שלנו כדי ליצור אפליקציה מדויקת ויעילה המייעלת את חווית המשת 

• חדשנות ו AI: על ידי שימוש בבינה מלאכותית, אנו יכולים לנתח נתוני התנהגות משתמשים כדי לחזות מגמות עתידיות, להציע חוויות משתמש מותאמות אישית, להפוך היבטים של חוויית המשתמש לאוטומטיים ולהפוך את היישומים שלנו לנגישים יותר. בינה מלאכותית היא חלק מרכזי באסטרטגיית החדשנות שלנו, משפרת את היכולות של היישומים שלנו ומבטיחה שהם יישארו מתקדמים.

• ממשק משתמש (UI) וחווית משתמש (UX): אנו שואפים למלא את ציפיות המשתמש על ידי התאמת שפת הממשק לאופי הקהל וצרכיו.

• עיצוב: מרכיב מכריע במרחב הוירטואלי, עיצוב נכון משפיע משמעותית על חווית המשתמש ובסופו של דבר על הצלחת האפליקציה.

• פיתוח : התכנות שלנו מבטיח שילוב חלק של עיצוב ומפרט, וכתוצאה מכך חווית משתמש נוחה, מהנה ואינטואיטיבית. התכנות שלנו תומך בכל מערכות ההפעלה, כולל iOS, Android .  צוותנו גם מתמחה בפיתוח בטכנולוגיות עדכניות כגון React Native המאפשרת פיתוח אחיד לכלל הפלטפורמות. 

• ניטור: אנחנו לא מפסיקים ברגע שהאפליקציה שלך פעילה. אנו ממשיכים לעקוב אחר השימוש בו ומספקים כלי ניהול נוחים ויעילים למעקב אחר לקוחות. עדכונים ושדרוגים תקופתיים מתבצעים בהתאם לדרישות הלקוח ועדכונים ב-Google Play וב-App Store של אפל.

ההצלחות שלנו

שנות הניסיון והמסירות שלנו באים לידי ביטוי בשיתופי הפעולה המוצלחים שלנו עם עסקים מובילים. פיתחנו מגוון אפליקציות לצרכי שונים עבור ארגונים כגון: בנק הפועלים, עמידר, דקסל, רשות תעופה אזרחית, אלקטרה ועוד. מומחיות זו מציבה אותנו בעמדה ייחודית להבין את המורכבויות של סביבות עסקיות שונות ולספק יישומים מהשורה הראשונה שעולה על ציפיות הלקוח שלנו.

לבניית פתרון מובייל מוצלח, הצטרפו לקהל הלקוחות והשותפים שלנו, העובדים איתנו שנים רבות, ועבדו עם חברה אמינה, מוכחת ואיכותית . 

 

 

 

נגישות
ש