מערכת טפסים דיגיטליים

חברות וארגונים רבים נעזרים באתר האינטרנט ובאפליקציה כדי להנגיש ללקוחותיהם

לקביעת פגישת יעוץ
תמונה ללא תיאור

חברות וארגונים רבים נעזרים באתר האינטרנט ובאפליקציה כדי להנגיש ללקוחותיהם את המערכת הפרוצדורלית של החברה, באופן שייעל את השרות ללקוח, יקצר תורים בשרות הלקוחות וייעול מהלכים על ידי מערכת טפסים דיגיטליים רשמיים וקבילים.

בעזרת טפסים חכמים יכולים לקוחות הקצה לבצע הזמנות, לנהל רישומים, להגיש שאילתות ולהוריד מסמכים רשמיים. חברות רבות מנהלות מערך טפסים מקצרי תהליכים ברשת: חברות ביטוח, בנקים, חברות סלולר, השקעות, הזמנות רכב וטיסות ושירותים רבים נוספים. הטפסים יכולים לכלול חתימה דיגיטלית קבילה משפטית של הלקוח על הטופס.

WebTech בונה מערכי טפסים דיגיטלים מותאמי לקוח, כולל בניית שדות רלוונטים, הטמעת חתימה דיגיטלית ומשלוח הטופס אל כתובת היעד, תוך קיצור תהליכים בירוקרטיים, שיחסכו לחברה או לארגון זמן עבודה יקר וכוח אדם.

הפתרון שלנו מבוסס תשתית IBM Forms, שהופכת את הדרך באמצעות טפסים לנוחה ויעילה יותר ללקוחות ולשותפים פועלים . הפתרון משפר זמני ביצוע וחוסך עלויות ובעיות הקשורות במילוי טפסים נייר ובתהליכים ידניים. המערכת מחזקת את הגמישות של הארגון ובכך את יכולתו לעמוד בדרישות רגולטריות ועסקיות בעולם עסקים דינמי.

שרות הטפסים שאנחנו מספקים בעזרת WebTech E-Forms מאפשר אוטומציית תהליכים מקצה לקצה.

נגישות
ש